lipiec27

Zapach luksusu

dodano: 27 lipca 2011 przez Elektraa


Zafascynowana serialem 'Sex w wielkim mieście' od wielu, wielu lat marzę o tym, aby kiedyś zostać dumną właścicielką szpilek Jimmy Choo. Niestety póki co pozostaje to w strefie marzeń. Dlatego byłabym bardzo zaintrygowana informacją, że w drogeriach Sephora pojawiły się niedawno pierwsze perfumy marki. Jak tylko zapoznałam się z tym zapachem, oszalałam na jego punkcie.

Muszę przyznać, że twórcy perfum Jimmy Choo stanęli na wysokości zadania. Ten słodki zapach wibruje atmosferą nocnego życia nowojorskiej elity. Ośmielam się nawet posunąć do stwierdzenia, że gdyby luksus można było utożsamić z zapachem, to byłyby to właśnie perfumy Jimmy Choo.

Uwielbiam takie kompozycje, które ewoluują - i tak właśnie jest w tym przypadku. Gdy rozpylimy produkt na skórze wpierw stykamy się ze świeżym, kwiecistym aromatem, po chwili zaś wychodzi na jaw jego druga - słodka natura toffee, która w zetknięciu z nutami paczuli nabiera niezwykle zmysłowego charakteru. Całość tworzy naprawdę wybuchową mieszankę! A Ty pachniesz jak ciastko, które aż chce się zjeść :D  


photo
Jimmy Choo Eau de Parfum: Zdjęcie pochodzi z notki Zapach luksusu


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy