czerw.13

Podwójna przyjemność...

dodano: 13 czerwca 2011 przez Elektraa


Masła z Body Shop’u od dawna należą do moich ulubionych. Tej wiosny marka postanowiła nieco urozmaicić swą ofertę i wprowadziła na rynek kosmetyk złożony z dwóch części. To strzał w dziesiątkę!

Podwójne masełka Body Shop są po prostu genialnie. W oryginalnych produktach zdarzało się, że niektóre masła były twarde i trzeba było je napierw chwilę ogrzać w dłoniach, by nie mieć kłopotu z ich rozprowadzeniem. Ale w nowym produkcie ten problem nie istnieje. Body Butter Duo to niezwykły duet kosmetyków o różnych konsystencjach. Znajdziesz tu dwa masełka – jeden - lżejszy do pielęgnacji skóry normalnej i drugi - bardziej konkretny do pielęgnacji obszarów przesuszonych. Rozwiązanie proste a zarazem genialne.

Jestem szczęśliwą posiadaczką Body Butter Duo Macadamia z olejkiem z tychże orzeszków. Nie pamiętam, kiedy miałam w dłoniach (i na ciele) tak genialny produkt. Pachnie tak smakowicie i słodko, że codzienna pielęgnacja stała się chwilą prawdziwej rozkoszy. Aż nie chce się wychodzić z łazienki!

Bardzo odpowiada mi ta lżejsza połowa. Teraz z łatwością rozprowadzam kosmetyk po ciele. A na kolana i łokcie stosuję wersję bardziej skoncentrowaną. Zauważyłam, że skóra już po pierwszym użyciu jest niezwykle miękka i doskonale nawilżona.

Gdybym miała wybrać tylko jeden kosmetyk do pielęgnacji ciała – to właśnie byłoby Body Butter Duo The Body Shop! Polecam wypróbować – zwłaszcza wariant Macadamia.  


photo
The Body Shop Body Butter Duo Macadamia: Zdjęcie pochodzi z notki Podwójna przyjemność...


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy