grudzień16

Let it shine...

dodano: 16 grudnia 2010 przez Elektraa


Zakochałam się... Moje życie zmieniło się pewnego grudniowego popołudnia, kiedy to poznałam nowość marki Braun - Satin Hair Brush.

Powiem tak - połysk jest dobry tylko w jednym przypadku, gdy dotyczy twoich włosów. I właśnie dlatego kocham Braun Satin Hair Brush ! Ta magiczna szczotka do włosów, dzięki specjalnemu systemowi jonizacji, dodaje im blasku. Braun Satin Hair Brush sprawiła, że włosy stają się miękkie, gładkie i nie elektryzują się!

Powiem szczerze, że jak ona początku myślałam, że to będzie taki zwykły gadżet, który nie za bardzo działa. Do momentu, gdy przesunęłam przycisk, który włączył jonizację. I stał się cud. Zapaliło się zielone światełko, coś delikatnie zabrzęczało, a ja zaczęłam przeczesywanie włosów. I jakie jest moje wrażenie?

Jestem posiadaczką włosów cienkich, które często się puszą, z pewnością elektryzują, no i część z nich faluje. Braun Satin Hair Brush dokonała niesamowitej rzeczy - poskromiła moją czuprynę i dodała blasku kosmykom. W tym momencie moje kosmyki są zdyscyplinowane i gładkie. A do tego pięknie lśnią! Nie muszę też ich prostować, ani jakoś specjalnie modelować, bo wyglądają jak po wizycie u fryzjera.

Jedno wam powiem ta szczotka naprawdę działa!

 


photo
Braun Satin Hair Brush: Zdjęcie pochodzi z notki Let it shine...


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy