lipiec27

Amarantowy hit na lato!

dodano: 27 lipca 2010 przez Elektraa


W kolekcji letniej do makijażu marki Chanel – Les Pop-Up de Chanel znaleźć można pomadkę Rouge Allure Super w kolorze amarantowym. To moje odkrycie roku!! Ten odcień w istocie jest super!

Za każdym razem jak umaluję nią usta, spotykam się z samymi komplementami. Mało tego – kobiety podchodzą do mnie na ulicy i pytają, co to za fantastyczna pomadka!! W czym tkwi jej sekret? Otóż ta pomadka ma kolor, który żyje własnym życiem. Ciężko to opisać – to trzeba zobaczyć na własne oczy. Jeszcze nigdy w swojej długiej karierze nie spotkałam się z tak niezwykłym odcieniem pomadki. Rouge Allure Super ma żywy, amarantowy kolor, który opalizuje na ustach przebłyskami fioletu. Wygląda, jakby nie był realny, a wyprodukowany w photoshopie. Do tego pasuje prawie do każdego typu urody! Znakomicie komponuje się zarówno z bladą, jak i opaloną cerą, gdyż ma taką niebieskawą poświatę.

A gatunkowo? No cóż Rouge Allure to klasa sama w sobie. Pomadka ma świetne właściwości nawilżające i pokrywa wargi równomierną warstwą koloru. Inne szminki pozostają daleko w tyle...  


photo
Chanel Rouge Allure Super: Zdjęcie pochodzi z notki Amarantowy hit na lato!


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
patrycja0303 27 lipca 2010 patrycja0303 napisała:

ślicznie wygląda ;d