marzec30

I'm a heartbreaker...

dodano: 30 marca 2010 przez Elektraa


Nadeszła radosna wiosna i widać to też w makijażu. Na powiekach pojawia się feria barw, a usta lśnią kuszącym blaskiem. Do głosu dochodzi twoja kobiecość, uśpione zmysły zaczynają budzić się do życia. Chcesz wyglądać pięknie i tak się czuć. A najprościej jest wyrazić to makijażem. Dlatego też wiosenna kolekcja Smashbox - Heartbreakers podbiła moje serce. Po pierwsze kosmetyki mają świetne opakowania - kolorowe z licznymi nadrukami, które sprawiają, że aż chce się po nie sięgnąć. Taki gadżet fajnie jest mieć w torebce.

Moją uwagę przykuła paletka cieni do powiek pod obiecującą nazwą "Hot Date". Znajdziesz tu 6 cieni do powiek - 3 odcienie brązu (od jasnego beżu, po mleczną czekoladę) oraz szafirowy, błękitny i ziemistą szarość. W opakowaniu znajduje się duże lusterko, które jest niezwykle pomocne. Cienie trzymają się na powiekach przez cały dzień. Łatwo je rozprowadzić, a kolor jest intensywny. Przy czym należy uważać, aby nie nabrać za dużo na pędzelek, gdyż cień może się z niego osypywać. Ja osobiście wolałam użyć swojego aplikatora, niż tego, który jest w opakowaniu.

Dużym plusem jest to, że mając taki dobór odcieni można wyczarować naprawdę różnorodny makijaż w zależności od nastroju.


photo
Heartbreakers Smashbox: Zdjęcie pochodzi z notki I'm a heartbreaker...


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy