marzec7

Kuracja wyszczuplająca

dodano: 7 marca 2010 przez Elektraa


 

Idzie wiosna, a zatem najwyższy czas o siebie zadbać. W tym roku postawiłam na kurację uderzeniową. Sięgnęłam więc po profesjonalne kosmetyki marki Dr Irena Eris o skomplikowanych nazwach: Ujędrnianie Bio – Modularne (754), Wyszczuplanie Bio-Lipidowe (755), Żel Modelująco-Wyszczuplający na dzień (658), Aktywne serum antycellulitowe na noc (657). Można je kupić tylko w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

 Trochę zachodu z tymi kosmetykami, każdy jest do innej części ciała i trzeba uważać, żeby się nie pomylić. Szczególnie rano, gdy człowiek jest lekko nieprzytomny. Ponadto wklepywanie 3 produktów jest dość czasochłonne. Ale warto się trochę pomęczyć, bo balsamy dają efekty. Mamy tu jeden krem do biustu, jeden do talii, dwa do ud- na dzień i na noc. Kosmetyki mają przyjemny zapach z lekko migdałową nutą. Mnie najbardziej spodobały się balsam i żel na noc i na dzień. Balsam na noc delikatnie rozgrzewa i jest taki bardziej treściwy, ale szybko się wchłania. Natomiast w żelu na dzień czuć mocną mentolową nutę, efekt orzeźwienia gwarantowany. Małym minusemw tym kosmetyku  jest to, że trzeba chwilkę odczekać, zanim nałożymy ubranie, gdyż za bardzo się on lepi.

Ale uwaga! Cały ten trud się opłaca, bo pierwsze rezultaty widać już po tygodniu. Natomiast po miesiącu mogę śmiało stwierdzić, że skóra stała się jędrna i bardzo, bardzo gładka. A poza tym udało mi się wyszczuplić ciało o kilka centrymetrów! I o to chodziło  :)


photo
Balsamy Dr Irena Eris: Zdjęcie pochodzi z notki Kuracja wyszczuplająca


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
fifi150180 15 marca 2010 fifi150180 napisała:

świetnie, muszę spróbować