marzec3

Cuda się zdarzają!

dodano: 3 marca 2010 przez Elektraa


Znam wiele młodych kobiet, którym opuchlizna i cienie pod oczami spędzają sen z powiek... ba! Jestem jedną z nich, niestety. Prawda jest taka, że należę do osób, u których w wyniku natłoku zajęć i braku wystarczającej ilość snu, pojawiają się worki i cienie pod oczami. Na szczęście teraz to już przeszłość. Tym razem z pomocą przyszła mi marka Sephora, która wypuściła na rynek... cud w sztyfcie. No dobrze, może to nie jest oficjalna nazwa, ale naprawdę to pierwsza myśl, która przychodzi do głowy po użyciu Fatigue Eraser. Wiecie co jest tak naprawdę fajne w tym produkcie, że działa on jak twoje prywatne pogotowie ratunkowe. Wyobraź sobie - masz męczący dzień, ale wieczorem czeka ciebie np. randka z przystojnym nieznajomym. Niestety...twoje cienie nie wyglądają szczególnie atrakcyjnie. A zatem co robisz? Nie, nie odwołujesz randki, tylko sięgasz do torebki, wyciągasz sztyft i przejeżdzasz nim w tę i z powrotem, szast prast cienie i opuchlizny znikają. I tak jest naprawdę. Kosmetyk działa błyskawicznie. To nie jest krem, który wklepują tygodniami w oczekiwaniu na pierwsze rezultay. Nie jest to też korektor, który schodzi zaraz po naniesieniu.

W Fatigue Eraser znajdziesz wysoką zawartość masła Shea, wody i specjalne pigmenty odbijające światła. Ta mikstura czyni cuda. A dodatkowo ogromnym, ogromnym plusem jest to, że tak wspaniale chłodzi. Uwielbiam maznąć się tym sztyftem po ciężkim dniu, fajnie orzeźwia.

Oczywiście efekt jego działania nie utrzymuje się przez cały dzień – schodzi mniej więcej po 3-4 godzinach, ale wtedy wystarczy wymknąć się do łazienki, użyć go ponownie i magia zaczyna znowu działać.

Zauważyłam, że ostatnio zaczęło się pojawiać na rynku dużo kosmetyków, które faktycznie działają. To mi się podoba... już niedługo poznacie moją kolejną zdobycz.


photo
Fatigue Eraser: Zdjęcie pochodzi z notki Cuda się zdarzają!


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy