luty19

Efekt Photoshopa

dodano: 19 lutego 2010 przez Elektraa


Powiedz bye bye Photoshop, hello Dior Natural Glow Sculpting Powder Makeup SPF! Od teraz już nic nie będzie takie samo. Z tym kosmetykiem każda z nas może mieć cerę jak modelka z wybiegu.

Przyznam, że to kolejny z kosmetyków, który trafia do ścisłej czołówki moich kosmetycznych hitów.

Dior Natural Glow Sculpting Powder Makeup SPF to kosmetyk typu 3 w 1. Znajdziesz tu rozświetlacz, róż i podkład w kompakcie. To świetny gadżet, gdy lubisz mieć wszystko pod ręką. Każdą z części możesz bowiem stosować razem lub osobno.

To była miłość od pierwszego wejrzenia — wpierw zachwyciło mnie eleganckie opakowanie i kunsztowny wzorek na kosmetyku. Ale mój świat zmienił się wraz z aplikacją. Nie narzekam na stan swojej cery, ale z tym podkładem naprawdę wyglądam na 5 lat młodszą. Cera stała się promienna, zniknęły przebarwienia, a ja wciąż wyglądałam naturalnie. I wiecie co sobie pomyślałam, że moja cera jest tak nieskazitelna jak u modelki z wybiegu. A przecież użyłam tylko tego jednego kosmetyku!

Mam odcień 020 i on jest wręcz idealny dla mojej tonacji. Stosuję kosmetyk osobno tzn. wpierw nakładam rozświetlacz i uwaga... robię to trochę inaczej niż napisali w instrukcji. Otóż rozświetlacz pędzelkiem aplikuję pod oczy i na policzki tuż przy nosie. Znikają wszelkie przebarwienia, cienie, wyglądam jakbym dopiero co wyszła od kosmetyczki! Świeżo i promiennie. Następnie modeluję twarz tym ciemniejszym odcieniem, a na koniec nakładam ostatni puder. Et Voila! Efekt końcowy jest po prostu genialny!! Polecam gorąco!! Dawno nic nie wzbudziło we mnie takiego entuzjazmu.


photo
Dior Natural Glow Sculpting Powder Makeup SPF: Zdjęcie pochodzi z notki Efekt Photoshopa


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
tanika 19 lutego 2010 tanika napisała:

Wspaniała recenzja,napewno wypróbuję ten genialny kosmetyk:-)Dior jest wspaniałą marką kosmetyków!


zgłoś
Konto usunięte 21 lutego 2010 Konto usunięte napisała:

Wspanialy kosmetyk.Naprawde godny polecenia.