grudzień2

Redness solutions...

dodano: 2 grudnia 2009 przez Elektraa


Kolor czerwony najlepiej wygląda na ustach, a nie na policzkach. Jeśli ktoś ma tendecję do rumieńców, to wie, o czym mówię. Ja niestety należę do grona osób, których twarz okrywa żywy rumień. Dlatego wciąż szukam produktu, który pomoże mi to ukryć. Na odsiecz ruszyła mi marka Clinique, a właściwe jej innowacyjny kosmetyk Redness Solutions Instant Relief Mineral Powder Clinique.

To kosmetyk o konsystencji pudru, którego głównym zadaniem jest redukcja zaczerwienienia. Redness Solutions Instant Relief Mineral Powder Clinique nie tylko  skutecznie ukryje rumieniec, ale także ukoi zaczerwienioną skórę. Jest to możliwe dzięki unikalnej formule, która zawiera  ekstrakt z grejpfruta i kory magnolii.

Duże opakowanie pudru mineralnego Redness Solutions ma piękne srebrne wieczko. Do produktu dołączono również antybakteryjny pędzelek. Dzięki temu aplikacja pudru to łatwizna.

Puder Redness Solutions Clinique ma żółty kolor z zielonymi refleksami. Faktycznie ładnie kryje i co ważne trzyma się prawie prze cały dzień. Można go stosować na lub pod podkład do makijażu. Ja nakładam go przed nałożeniem podkładu. W przeciwnym razie niestety moja twarz nabiera niezdrowego żółtego odcienia. Ale wystarczy nałożyć na to warstwę zwykłego podkładu i już jest dobrze. Polecam!

 


photo
Redness solutions...: Zdjęcie pochodzi z notki Redness solutions...


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy