listopad25

Bananowy zawrót głowy

dodano: 25 listopada 2009 przez Elektraa


Tropikalnych klimatów ciąg dalszy. Było o mango, a teraz będzie o bananach :)

Kosmetyki The Body Shop należą do moich ulubionych. W tym sezonie, jak co roku, marka ta mile mnie zaskoczyła reaktywując niektóre ze swoich bestsellerów z lat 80/90. Wśród nich m.in. - Zielone jabłuszko (mniam, mniam – jak świeżo wyciśnięty sok, trzeba się pilnować, żeby go nie wypić) albo Passiflora (słodki zapach owoców pasji). Ponadto pojawiły się też nowe tropikalne akcenty, ale moją uwagę przykuł jeden szczególny produkt.... Bananowy Szampon.

Jakiś dziki zwierz się we mnie uaktywnia, gdy używam tego kosmetyku. Jest to produkt niezwykły pod kilkoma względami. Przede wszystkim jest to udoskonalona wersja kultowego szamponu The Body Shop z 1990 roku. Ponadto kosmetyk ten wytworzony jest z ekwadorskich bananów ( no może niezupełnie – gwoli ścisłości, zawiera wyciąg z owych owoców). Banany te uprawiane są zgodnie w duchu uczciwego handlu – zgodnie z zasadami Community Trade (Zrównoważonego Handlu). A zatem kupując go poniekąd pomagasz rodzinom w Ekwadorze.

Ten cudowny szampon ma w sobie bananowy miąższ, stąd dość treściwa konsystencja. To wydajny produkt, który doskonale zadba o twoje włosy. I do tego.... tak apetycznie pachnie!

Naprawdę można wyczuć w nim prawdziwe banany, a nie jakąś syntetyczną papkę, jak w większości kosmetyków.

Szampon Bananowy The Body Shop nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Po jego zastosowaniu włosy mają ładny połysk, a zapach utrzymuje się na dłużej. To łagodny produkt, polecam szczególnie dziewczynom, które mają delikatne kosmyki.

W dodatku szampon kosztuje tylko.... 19 zł! To prawdziwa okazja!

 


photo
Szampon Bananowy The Body Shop: Zdjęcie pochodzi z notki Bananowy zawrót głowy


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy