listopad20

Beach hair

dodano: 20 listopada 2009 przez Elektraa


 

Jeśli masz włosy podatne na kręcenie i marzysz o naturalnych falach, to przeczytaj...

Zapewne wiesz, że sól morska wspomaga skręt włosów. Przypomnij sobie, jak ładnie pofalowane są twoje kosmyki, gdy pozwalasz im wyschnąć na wietrze po morskiej kąpieli. Pewnie niejedna z was marzy o tym, by osiągnąć taki efekt również w warunkach domowych. Mam dla was dobrą wiadomość. Teraz jest to możliwe! Gosh Professional ma w swojej ofercie Wodę Morską. Wszystko po to, abyś mogła stworzyć fryzurę „beach hair” w zaciszu domowego ogniska.

Woda Morska Gosh Professional to mieszanka soli i wody morskiej, protein i minerałów. Dzięki temu nie niszczy włosów jak zwykła woda z morza.

Jak wyczarować na głowie piękne fale? Wystarczy rozpylić trochę na wilgotne kosmyki i delikatnie je ugnieść. Nie należy przesadzić z ilością preparatu, gdyż jest on dość klejący. I jeśli rozpylimy go za dużo, to fryzura straci połysk.

Co jeszcze urzekło mnie w Wodzie Morskiej Gosh Professional? To, że ma taki świeży zapach apetycznej brzoskwini. Co wprowadza mnie w dobry nastrój.

I choć wakacje są już tylko wspomnieniem, to gdy używam Wody Morskiej do włosów Gosh Professional, czuję się, jakbym z powrotem była nad morzem.


photo
Woda Morska Gosh Professional: Zdjęcie pochodzi z notki Beach hair


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
egipt-wakacje 26 października 2010 egipt-wakacje napisała:

Też używałam i polecam :)