listopad13

Piękna rama

dodano: 13 listopada 2009 przez Elektraa


Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od... naszych brwi. Dobrze wyregulowane sprawiają, że rysy twarzy stają się łagodniejsze, a Ty wyglądasz na zadbaną kobietę.

Ale dobrze wyregulowane brwi to tylko połowa sukcesu. Oprawę oczu należy bowiem podkreślić. I do tego właśnie służą kosmetyki do brwi. Pragnę zwrócić Waszą uwagę na niezwykły zestaw Eyebrow Mania Set marki Pupa. Ten produkt docenią w szczególności nowicjusze w świecie regulacji brwi.

W zestawie Eyebrow Mania Set znajdziemy puder oraz wosk do brwi. Dołączone zostały tu też 2 specjalne pędzelki. Całość zamknęto w eleganckim opakowaniu z lusterkiem. Zasada aplikacji kosmetyku jest banalnie prosta. Odpowiednim pędzelkiem nakładasz puder do brwi, nadajesz im odpowiedni kształt. Wypełniasz. A następnie drugim pędzelkiem nabierasz odrobinę wosku i wygładzasz, nadając brwiom pożądany kształt. Fiku Miku i po sprawie! Dzięki temu, że produkt ma pudrową konsystencję, efekt jest niezwykle naturalny i trwały. A Ty nie musisz obawiać się, że przesadzisz z ilością kosmetyku.

Prawda, że to proste? :)


photo
Eyebrow Mania Set: Zdjęcie pochodzi z notki Piękna rama


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy