listopad11

Czary - mary...

dodano: 11 listopada 2009 przez Elektraa


 

...chciałoby się rzec, widząc efekty działania ampułki  Malu Wilz After Work Flash. Ten kosmetyk posiada niesamowitą moc – w mgnieniu oka sprawia, że skóra staje się odżywiona i zrelaksowana. A Ty wyglądasz, jakbyś wyszła prosto od kosmetyczki.

Znasz to? Wracasz do domu zmęczona, miałaś ciężki dzień, nic Ci się nie chce, a tu trzeba iść na spotkanie lub odświętną kolację. Co wtedy robisz? Nakładasz kolejną warstwę pudru? Modlisz się, żeby w restauracji było ciemno? A dużo prościej byłoby...sięgnąć po ampułkę Malu Wilz.

To małe cudo zarezerwuj na specjalne okazje. Kosmetyk ma wodnistą konsystencję o świeżym zapachu. Dość trudno go nałożyć – ja nabierałam kilka kropel na dłoń i nakładałam na twarz. Preparat wchłania się błyskawicznie, więc trzeba działać szybko. Warto się jednak namęczyć, bo po nałóżeniu skóra staje się pełna blasku. Jedna ampułka starczy na dwa, trzy użycia. Polecam szczególnie kobietom, które prowadzą intensywne życie towarzyskie i zawsze muszą wyglądać jak najlepiej ;) Koszt jednej ampułki to ok. 20 zł.


photo
Malu Wilz After Work Flash: Zdjęcie pochodzi z notki Czary - mary...


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
wizazystka 12 listopada 2009 wizazystka napisała:

Trzeba wypróbować :))))


zgłoś
Elektraa 13 listopada 2009 Elektraa napisała:

Koniecznie :) Zwłaszcza, że to mała pojemność - idealna na wypróbowanie :)