paździe.27

Włos ci z glowy nie spadnie

dodano: 27 października 2009 przez Elektraa


 

Wypadają Ci włosy? Nie panikuj – sięgnij po nowe Serum wypełniające Vichy Dercos Aminactif. To moje ostatnie odkrycie, które pojawiło się rychło w czas. Nie wiedzieć czemu, moja czupryna ostatnio mocno się przerzedziła. A to serum pomogło przywrocić ją do dawnej świetności. Pierwsze efekty widać już po 3 tygodniach – włosy stają się mocniejsze i mniej łamliwe.

Kosmetyk ma postać sprayu. Najpierw spryskujesz nim włosy u nasady w różnych miejscach, wsmarowujesz, następnie rozpylasz produkt na reszcie kosmyków. Aby efekty były widoczne trzeba to robić przynajmniej 3 razy w tygodniu. Uwaga! Robisz to tylko 6 razy J tak jest podane w instrukcji. Jedynym moim zastrzeżeniem jest to, że spray zbyt mocno się rozpyla i mógłby mieć bardziej skoncentrowany strumień o mniejszym zasięgu.

W jego składzie można znaleźć m.in. unikalny kompleks Aminexil – opatentowamy przez Vichy, przeciwdziała wypadania włosów. A także pro-keratynę, która odbudowuje oraz ceramidy, które wzmacniają. Świetnie nadaje się do wzmocnienia długich i półdługich kosmyków.


photo
Serum Dercos Aminactif: Zdjęcie pochodzi z notki Włos ci z glowy nie spadnie


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy