paździe.23

Precz z niedoskonałościami!

dodano: 23 października 2009 przez Elektraa


Stres niewątpliwie ma negatywny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Dowodem na to może być pojawienie się wyprysków na twarzy, co z kolei jest swoistym „sygnałem alarmowym” wysłanym przez organizm. Niestety nie zawsze można zwolnić tempo, czy mieć wpływ na czynniki stresogenne. Co można wtedy zrobić? Sięgnąć po preparat zwalczający niedoskonałości.

Moim faworytem jest nowość Lysalpha SVR. To nowa linia neurokosmetyków dla skóry z niedoskonałościami. Na tle kosmetyków z innych firm wyróżnia się tym, że powstała w oparciu o koncepcję wpływu stresu na zmiany łojotokowe. Koncepcja ta mówi, że jednym z neuroprzekaźników dających sygnał gruczołom łojowym do zwiększonej produkcji łoju jest substancja P. W laboratoriach SVR odkryto, że wyciąg z tropikalnej rośliny Tephrosia purpurea, neutralizuje działanie substancji P. W efekcie nawet, gdy jesteśmy pod wpływem stresu, nasza skóra nie objawia tego za pomocą wyprysków. Brzmi jak science fiction? Ale działa! Sprawdziłam na własnej skórze.

Przetestowałam SVR Lysalpha Active, który widocznie redukuje zmiany zapalne i ogranicza wydzielanie łoju. Moja cera stała się gładsza po ok. tygodniu regularnego stosowania. Krem ma niestety mało przyjemny, trochę mdły zapach, ale można się do niego przyzwyczaić. Szybko się wchłania, matuje, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Moim zdaniem warto go kupić, gdy jest się 25+ i wypryski pojawiają się sporadycznie. Kosztuje 49 zł.

 

.


photo
Lysalpha Active SVR: Zdjęcie pochodzi z notki Precz z niedoskonałościami!


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy