sierpień14

Saszetki na weekend

dodano: 14 sierpnia 2009 przez Elektraa


Za każdym razem, gdy spędzam weekend za domem taszczę ze sobą cały kuferek kosmetyków. Co niestety jest niezbyt wygodne :( Ostatnio miałam już dość i postanowiłam przelać moje kosmetyki do butelczek o mniejszej pojemności. No i generalnie plan zadziałał, bo udało mi się przelać szampon, odżywkę, balsam do ciała, ale nie potrafiłam sobie poradzić z peelingiem :( Na szczęście z pomocą przyszły mi saszetki z peelingiem AA. Są małe i starczą na dwa zastosowania. Dlatego na weekend są wprost idealne!

Ja używałam kosmetyku AA peeling enzytmatyczny ultranawilżenie. Produkt sprawdził się podczas krótkiego wypadu za miasto. Faktycznie oczyścił i odświeżył skórę. A zatem warto go kupić, jeśli wybierasz gdzieś na kilka dni.

Kosztuje tylko 3,49 zł 

Możesz wybierać spośród trzech rodzajów:

AA Ultra Nawilżanie Wygładzający peeling enzymatyczny

AA Nutri Ujędrnianie Odżywczy peeling mousse

 AA Intensywny Lifting 50+ Regenerujący peeling do twarzy

 

 

 


photo
Saszetki na weekend: AA peeling Zdjęcie pochodzi z notki Saszetki na weekend


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
pani_wiaderko 21 sierpnia 2009 pani_wiaderko napisała:

Problem z peelingiem to jeszcze nic. Ja wyjeżdżając na weekend, miałam kłopot z podzieleniem pumeksu. Bo jak to - tonik przelany, szamponik i mleczko też, to przecież nie będę brała całego pumeksu. Próbowałam go pokroić nożem, ale okazał się za twardy. Próbowałam odpiłować kawałek pilniczkiem do paznokci. W końcu się wkurzyłam i poszłam po siekierę do piwnicy. Jedno uderzenie i miałam pięć malutkich, zgrabniutkich pumeksików w sam raz na weekendowe wypady.


zgłoś
Elektraa 23 sierpnia 2009 Elektraa napisała:

lol :D Nie ma to jak siekierka pod ręką :P