sierpień4

Magia spojrzenia

dodano: 4 sierpnia 2009 przez Elektraa


Jest taka scena w filmie „Wyznania gejszy”, w której główna bohaterka zostaje pouczona przez swoją mistrzynię, że jeśli jednym spojrzeniem przyciągnie uwagę mężczyzny, to dopiero wtedy będzie wiadomo, że o sztuce uwodzenia nauczyła się wszystkiego. No coż, gdyby młoda bohaterka miała nową mascarę Rimmel Max Volume Flash, nie potrzebowałaby takiej rady ;) Bo ten tusz cudownie zagęszcza rzęsy :) Mogę powiedzieć o nim tylko jedno: rewelacja!

W końcu widać moje rzęsy!! :) Tusz faktycznie maksymalnie je zagęszcza, podkreślając nawet te, o których istnieniu nie miałam pojęcia. To pewnie zasługa zawartego w nim kolagenu.

Produkt ma żelową konsystencję, która równomiernie osiada na szczoteczce. Ta zaś jest ogromniasta, dlatego trochę może potrwać, zanim nauczymy się nią posługiwać. Ale naprawdę warto, bo efekt jest bardzo zadowalający, a wręcz... zwalający z nóg męską część populacji :)

Opakowanie w kolorze intensywnego różu lekko przeraża, ale przynajmniej można bez trudu znaleźć je w kosmetyczce.

Tusz jest trwały i trzyma się przez cały dzień, a wieczorem nie ma problemów z jego zmyciem. Kosmetyk jest niedrogi – kupimy go za 21 zł.

Mascarę Rimmel Max Volume Flash polecam szczególnie dziewczynom, które lubią się wyróżniać w tłumie :)


photo
: Tusz Rimmel Max Volume Flash Zdjęcie pochodzi z notki Magia spojrzenia


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy