lipiec7

Lato...lato wszędzie :)

dodano: 7 lipca 2009 przez Elektraa


Wakacje, nowe znajomości, odkrywanie miejsc, których nie znamy, nocowanie w hotelu, na plaży, pod namiotem, na podłodze u kolegi...:) każda z nas ma jakiś sposób na miłe spędzenie letnich dni. Bywa, że niektóre decyzje podejmowane są spontaniczne. Chwytasz, co popadnie i w drogę! Dlatego najlepiej już zawczasu przygotować sobie mały zestaw podróżny. W tym roku moją uwagę przykuł elegancki pakiet do pielęgnacji twarzy Aristry essentials. Znakomicie sprawdzi się podczas weekendowego wypadu w góry.

Przede wszystkim do wyboru masz dwa zestawy do różnej cery. Jeden jest do cery tłustej i zawiera składniki normalizujące zwane Tri-balance. Ale ja wybrałam ten drugi - nawilżający do skóry suchej i normalnej. I od razu stawiam plus za małe, plastikowe opakowania - przynajmniej nic mi się nie rozbije.

W takim pakieciku wakacyjnym znajdziemy: preparat oczyszczająco - nawilżający do demakijażu, tonik [z wyciągiem z wiesiołka - gut, gut , lubimy wiesiołek:)], krem nawilżający. A zatem wszystkie podstawowe narzędzia zapewnione.

Kosmetyki działają w miarę sprawnie - tzn. nawilżają buźkę, ale nie oczekujmy po nich cudów. W końcu wykorzystamy je tylko podczas weekendu ( a potem niecnie porzucimy). No chyba, że komuś dobrze sie przysłużą, to wtedy zawsze można zafundować sobie duże opakowania w Amwayu :)


photo
Lato...lato wszędzie :): zestaw Aristry essentials Amway Zdjęcie pochodzi z notki Lato...lato wszędzie :)


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy